Par AB City

Sākums Par AB City

Holdingkompānija "AB City" ir AS „Repharm” mātes kompānija un tās uzņēmumu grupā ietilpst veselības aprūpes, farmaceitisko produktu mazumtirdzniecības, vairumtirdzniecības, ražošanas, laboratorisko izmeklējumu pakalpojumu sniedzēji Baltijas reģionā ar kopējo gada apgrozījumu virs 300 miljoniem eiro.

Cilvēks un veselība ir "AB City" pārstāvēto uzņēmumu un zīmolu uzmanības centrā, nodrošinot pakalpojumus „Mēness aptiekās”, „Veselības centru apvienības” un „InMedica” medicīnas iestādēs, „Centrālās laboratorijas” filiālēs, „Recipe Plus” vairumtirdzniecībā, kā arī augu valsts ārstniecisko līdzekļu ražošanā „Rīgas Farmaceitiskajā fabrikā”.

 Mēs ticam, ka visiem pieejama veselības aprūpe nozīmē veselāku sabiedrību un laimīgākus cilvēkus.

Ko darām, lai mēs visi dzīvotu veselīgāk?

Mūsu investīciju stratēģija vērsta uz izcilību. Attīstot spēcīgus uzņēmumus, ieguldot zinātnē un piesaistot gudrākos prātus, mēs vēlamies uzlabot sabiedrības veselību.

Gādājam par veselības aprūpi šodien un nākotnē

Investējam, sniedzot iespējas un atbalstu medicīnas un veselības aprūpes novatoriem.

Holdingkompānija "AB City" reģistrēta 2018. gadā. Tās pamatkapitāls ir 126 536 960 eiro. Uzņēmuma padomē strādā Andrejs Leibovičs, Aleksandrs Livšics un Jānis Oskerko. Savukārt "AB City" valdē strādā Sergejs Korņijenko un Roberts Tavjevs.

“AB City” patiesā labuma guvēji ir Josifs Apts, Sergejs Korņijenko, Andrejs Leibovičs, Aleksandrs Livšics, Mihails Lurje, Jeļena Ņikitina, Jānis Oskerko un Roberts Tavjevs.

/Informācija atjaunota 2021.gada augustā/